Get Adobe Flash player

„Najważniejszy jest dla nas klient oraz jego zaufanie do naszych umiejętności”


Małgorzata Krasuń - stylista-fryzjer-fotograf - absolwentka polsko-włoskiej szkoły "Gabriel", doświadczenie w zawodzie od 2005 roku, fotografia od 1992 roku, śledzi trendy mody, zna profesjonalne cięcia i niebanalne ułożenia fryzur, przed zabiegiem zawsze go omawia i szczerze doradza. :)

Ryszard Krasuń - fotograf-pasjonat z wieloletnim doświadczeniem, od 1995 roku prowadził trzy studia fotograficzne w Elblągu i w Braniewie.

 

Po długich staraniach wreszcie znaleźliśmy siedzibę dla swojego Studia. W przytulnym i ciepłym wnętrzu dbamy o jakość wykonywanych usług. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych klientów, a rezultatem tych starań ma być 100% satysfakcji i zadowolenia klienta.

W naszym Studiu pielęgnujemy włosy, ale również skórę głowy. Umożliwiają nam to kosmetyki włoskiej firmy Intercosmo, na których pracujemy.

Stale podążamy za nowoczesnością, mamy szalone pomysły. Innowacją naszego salonu fryzjerskiego jest wprowadzenie fotografii. Po wykonanej usłudze klient może uwiecznić swoją nową fryzurę i zrobić niepowtarzalne zdjęcia. Relacja ta działa również w drugą stronę - osoba korzystająca z usług fotograficznych zawsze może skorzystać z rad stylisty, który ułoży fryzurę przed wykonaniem zdjęcia do paszportu, dowodu, dyplomu czy wizy. Innowacja ta sprawia, że nasze atelier jest jedyne w swoim rodzaju, co wyróżnia nas na elbląskim rynku i nie tylko.

Kompleksowa, profesjonalna usługa oraz sympatyczna obsługa zapewni Ci komfort i zadowolenie.