Get Adobe Flash player

NOWE STUDIO!!!

 

UWAGA!!! 18.12.2013 r. otworzyliśmy nowe studio fotograficzne przy ul. Wojska Polskiego 12 (vis-a-vis Delegatury Urzędu Wojewódzkiego) !!!

 

Zarówno w studiu na ul. Słonecznej, jak i w nowym studiu przy ul. Wojska Polskiego wykonujemy 280 rodzajów zdjęć z 40 krajów świata, m.in.: paszportowe (biometryczne), wizowe (biometryczne), dowodowe, legitymacyjne dyplomowe, maturalne, prawo jazdy i inne.

Dodatkowo w studiu przy ul. Słonecznej jako jedyni w Elblągu połączylismy fotografię z fryzjerstwem.

Zdjęcia wykonywane są na miejscu "od ręki".

Jednakże nasza działalność to nie tylko zdjęcia do dokumentów. Nasi doświadczeni fotografowie stworzą dla Państwa niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Wykonujemy również sesje plenerowe oraz reportaże fotograficzne z komunii św, chrztów, zaręczyn, oraz z innych uroczystości i przyjęć okolicznościowych, a także sesje rodzinne, portrety, portrety dzieci, fotografię mody, zdjęcia modelingowe, akty, fotografię reklamową, zdjęcia do folderów, kalendarzy, skanujemy negatywy, slajdy, wykonujemy reprodukcje ze zdjecia – retusz. Obsługujemy eventy - imprezy plenerowe, firmowe, sportowe, konferencje, wyjazdy, a także imprezy zamknięte.

Wszelkie kwestie organizacyjne, informacje oraz zapytania związane z oprawą fotograficzną prosimy kierować do studia przy ul. Wojska Polskiego 12.

Gwarantujemy wysoką jakość zdjęć oraz ich prawidłowość zgodnie z wymogami.

Ponadto w studiu przy ul Wojska Polskiego 12 zapraszamy do zrealizowania wszystkich opłat zarówno paszportowych, jak i np.: za gaz, prąd, telefon, energię itp.

Już wkrótce zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową stroną internetową "studiokrasun.pl" powiązaną z tematyką ściśle fotograficzną.

Zapraszamy również na nasz facebook https://pl-pl.facebook.com/studiokrasun i polubienia naszej strony.

 

 

Glony na każdy problem włosów

 

28 maja 2012 r. uruchomiliśmy serwis Rejestracji online! Życie stało się prostsze ;)

 

Od 15 maja 2012 r. honorujemy karty płatnicze !!! 

Glony na każdy problem włosów

Kosmetyki firmy INTERCOSMO EKS, na których pracuje fryzjer-stylista Małgorzata Krasuń, bazują na specjalnych glonach - algach morskich i źródlanej wodzie morskiej oraz borowinie remineralizującej.

Pielęgnacja włosów i terapia skóry głowy.

Stawiamy na zdrowie skóry głowy i włosów. Nasze terapie dotyczą najpoważniejszych problemów, które znajdują się na skórze głowy:

  • problem wrażliwej skóry, która wymaga ukojenia i regularnej cyrkulacji, to skóra sucha, swędząca, zaczerwieniona i łuszcząca się
  • problem łupieżu (nieelegancki element, który jest widoczny) spowodowany jest zwiększeniem ilość dojrzałych komórek, które pozostają na skórze i tworzą łuski powodujące swędzenie, odwodnienie i zwiększoną ilość mikroorganizmów
  • problem sebum (łojotok) - przetłuszczające się włosy
  • problem wypadania włosów (stres, tempo życia, złe odżywianie i niedostateczny obieg w skórze głowy)

Przed rozpoczęciem terapii niezbędny jest DETOKS, który jest hitem wprowadzonym przez włoską firmę INTERCOSMO. Dzięki niemu możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty terapii. DETOKS oczyszcza i odtruwa skórę głowy z toksyn powstałych wskutek farbowania oraz różnych zanieczyszczeń. Udrażnia zapchane pory, stymuluje krwioobieg, wzmacnia cebulki włosów. Przy detoksykacji wykonujemy diagnozę skóry głowy i do stwierdzonego problemu dobieramy odpowiednią terapię. DETOKS oczyszcza, nawilża, wzmacnia i odżywia. Stosowany profilaktycznie dwa razy do roku (wiosna, jesień) pozwoli utrzymać skórę w dobrej kondycji, a tym samym wzmocni korzeń włosa, co spowoduje jego wydłużoną żywotność.

W wyniku zabiegów chemicznych włosy są zniszczone, cienkie, łamliwe, matowe i przesuszone. W celu odbudowania włosów proponujemy kuracje rekonstrukcji włosa:

  • kuracja keratynowa - wnika do trzonu zniszczonych włosów i naprawia ich strukturę, wzmacnia je i dodaje blasku, scala włókno i zamyka łuskę
  • aktywna borowina remineralizująca – ma za zadanie głęboko nawodnić włosy
  • kąpiel olejowa – odżywia, nawilża, odbudowuje, pogrubia i dodaje blasku

Artykuł - Elbląg24.pl - czerwiec 2010 roku